Jump to content
TS3.BURST.LV
Disocrd online cilvēki
Pievienoties serverim
Sign in to follow this  
inspektors

Zombie escape servera liktenis....

Zombie escape servera liktenis ?  

23 members have voted

1. 1. Ko daram ar zombie escape serveri ?

• Nemainīt neko
    • Jailbreak
    • Classic Surf
    • War3
    • Veco Deathrun, kas bija tikai uzlabotu.
    • Cits(Atbilde komentāros)

Recommended Posts

Sveiki visiem burst lietotājiem!

Mēs ar  NotFunny nolēmām itkā nomainīt zombie escape serveri uz kādu citu modu, bet mēs tikām strupceļā, jo es gribu to, bet NotFunny citu, tāpēc nolēmām uztaisīt vote.

Varat ieteikt citas idejas tiešām nezinām vai pie šī moda piestrādāt, jo interesi no latviešu publikas nemanām serverī vismaz, kādi 90% sastāv no ārzemniekiem.

Vēlētos arī dzirdēt subjektīvu viedokli par izvēlēto modu no jums.

Jo man personīgi par piemēru nepatīk JB tikai tāpēc, ka šādos serveros uzturas pārsvarā mazi bērni. War3 mods, jo krasi atšķiras no cs 1.6 un cs:go, ja labi ir tādi 2-4 serveri un ne pārāk izdevušies.

Labprāt spēlētu surf serverī, bet surf ar taimeri. Tikai nezinu cik tas ir aktuāli mūsu komūnā.

JB, bet tikai ar komandu /simon. Un pret ''mazajiem'' var vienkārši uzmest /block komandu (nez vai csgo tā var, atceros 1.6 varēja). Iedot kādam, kas rušinas pa jb adminu, lai sīkie netiek vadīt, jo zinu, kā tas ir, ka sīkie vada (prost fragu dienas pirmā/pēdējā reakcija, vārdu spēle utt)

Var arī dr, surf, tie ir tie mīļākie modi, ks vēl no 1.6 palikuši <3

JailBreak bez mazajiem cancer būtu ideāls variants. Noteikumus varētu kā no vecā labā 1.6 paņemt un būtu cool :)

Deathrun- Kāpēc varētu atgriezt personīgi laika gaitā savas zināšānas esmu uzlabojis par sourcemod un ir idejas kā uzlabot veidoto modu. 1 no unikālajām ir ideja turpināt serveri bez auto bhop, jo visi to dara iekš  cs:go un cs 1.6 laikos neviens tā nespēlēja šo modu.  Pirms mana servera bija tīri veiksmīgs deathrun serveris ar šo ideju, bet īpašnieks pazuda un visu noraka.  Tā tīri man vispār radās interese  uzsākt un veidot savus serverus.

War3 nepatīk to iemeslu pēc iesaku tīri tā apskatīt, lai sapratu vai vispār mods patīk. ieiet un apskatīt kaut vai šo war3 serveri uk.fettihit.eu:27015

viņiem ir gadiem šis serveris un tā arī nekas nav izdevies un visā cs:go vēl ir, kādi 2-3 serveri ar šo modu, kuriem nekas neizdodas īsti.

Jailbreak- jau minēju labotāja topic.

Surf nemācēšu teikt vienkārši iedomājos par to.

War3 būtu labs serveris ,bet war3 ir savi mīnusi ,piemēram, tad kad serveris būs sācis darbību viss būs labi ,jo neviens nebūs pārāk daudz attīstījies ,bet vēlāk kad dažiem/daudziem būs lieli līmeņi ,tad jauniem spēlētājiem būs grūti uzsākt spēlēt ,jo viņiem būs neiespējami nošaut kādu ,kam ir lielie līmeņi, tāpēc viņiem pāries gribēšana spēlēt war3 ,protams ne visiem ,bet nu kāds nespēlēs.

Nu es esmu par Bhop, bet surf's arī der, jums jau ar pub nepietiek? Kam jums vēl war3 vajag, labāk kautko tādu kur nav tik daudz jāšauj.

War3 - Labs gamemode, bet kā G4SHI pieminēja, ir savi mīnusi. 

Bhops - ''Enjoyable'' gamemode

Surf - Labs ''enjoyable'' gamemode

War 3 !

Bet ar war 3 ir viena problema, tas ir jauņiņajiem ir grūti uzkačāties, jo serverī vienmer būs kads Fappotajs kas pa naktim līmeņus rukā.

Vai to var salabot ?

Hvz es nezinu, bet re mani ieteikumi.

1. Līmenis nepaceļas ja serverī nau spelētāju.(Daudziem serveriem ta nau, tu uzplanto bumbu, sedi spawna un dabon līmeņus.)

2. Līmeņi pazūd ar laiku. Protams var uztaisit ta ka katru menesi vai pusgadu viss resetojas, bet es te biju prātojis, ja nu ta vieta lai visus resetotu, kapec mes gan nevaretu katru nedelu nonemt nost 5 līmeņus nost.  kapēc tā vispār butu jadara ? Lai kas tikko sāk spelet butu +/- viena līmeni ar tiem, kas te spele visu laiku.

3. Nerf Unded

4.Unikālu jaunu rasi kā arī jaunus item.

5. Talismani resetojas reizi menesī.

Serverī jau kā minēju nav problēma ar cilvēku skaitu, bet ar to,  ka ir ļoti mazs latviešu skaits. Pagaidām nekas netiks mainīts! Kamēr neatgriezīsies  @inspektors 

Būs atpakaļ kopīgi izlemsim un tad, arī sniegsim jaunu informāciju par mūsu plāniem.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this