Jump to content
TS3.BURST.LV
Disocrd online cilvēki
Pievienoties serverim

xyz

Owner
 • Content count

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

xyz last won the day on December 12

xyz had the most liked content!

Community Reputation

15 Neutral

About xyz

 • Birthday November 11

Recent Profile Visitors

501 profile views
 1. Cik daudziem ir gta v ?

  bija un izbija
 2. Oi!

  Sveiks!
 3. Ta man gadijas 2 reiz sitas calis

  standarts fidget spinneri
 4. Baumu klucis

  Baumo, ka kekkei izsita stiklu skapim, kad viņu nošāva pubā.
 5. Baumu klucis

  Baumo, ka tu šo topiku nokopēji no cita foruma
 6. Labvakar! Pub serverim šodien tika nomainīts hosts. Serveris protams vēl projām atrodas Latvijā. Tagad serverī būs 128ticks, jo lagu problēma ir beidzot atrisināta. Servera IP: cs.burst.lv
 7. Pardodu /id/Latvia

  Trusted burst member. Kāds grib sev id rakstat privāti.
 8. Sveiki esam atpakaļ

  Savu spam topic pat nemāk uztaisīt normāli. Par vid intro ciešami, sajūta nedaudz, ka gameplays lago stūri redzams fps tik pie 20, tie video meme lieki trash, video mūzika meh pa skaļu, pārejas slaidi atgādina windows movie maker un outro video mūzika sajūta, ka skatos roblox how to hack money in 2 minutes video. Par lol materialu nevaru spriest nespēlēju nezinu, kas tur ir tik ļoti īpašs. Kopumā 2/10 try harder.
 9. Sasveicināšanās.

  Sveiks! Ar kādu vārdu serveros spēlē? Neesmu manījis tevi šeit.
 10. Zombie escape servera liktenis....

  Serverī jau kā minēju nav problēma ar cilvēku skaitu, bet ar to, ka ir ļoti mazs latviešu skaits. Pagaidām nekas netiks mainīts! Kamēr neatgriezīsies @inspektors Būs atpakaļ kopīgi izlemsim un tad, arī sniegsim jaunu informāciju par mūsu plāniem.
 11. Sveiciens no SuP ZeMMeR

  Sveiks
 12. Perku csgo

  https://www.playerauctions.com/csgo-account/
 13. Hello there.

  ayy hey
 14. Pieteikuma virsrakstam jāizskatās šādi: [Serveris] BanTeam pieteikums - niks ( Piemēram, "Pub BanTeam pieteikums - lollka" ) Prasības Forumā jābūt vismaz 15 postiem (Ir/Nav) Tev ir jābūt vismaz 15 gadiem. (Ir/Nav) Tev ir jābūt sasveicināšanās topikam. (Links) Tev jabūt vismaz 2 game adminu rekomendācija lai pieteiktos par adminu (Ir/Nav)- Vārds: Steamid: (to var atrast konsolē rakstot status) Gadi: Serveris kurā vēlies iegūt adminu: Iemesls kāpēc tu vēlies iegūt BanTeam tiesības (3 Pamatoti teikumi vismaz): Kurš no adminiem tevi rekomendē?: Vai tev ir bijusi pieredze ar šo amatu?: MM, Faceit, ESEA utt Pieredze?(attiecas tikai uz pub server BanTeam):
×